Mafra’s Maniac Line ™ Iron Remover – це продукт для видалення залізних забруднень з кузова, вікон та дисків автомобіля. Завдяки своїй безкислотній нейтральній формулі pH , продукт поєднує безпеку та ефективність з великою універсальністю , його можна буде використовувати на будь-якому типі поверхні, навіть на найделікатній. Засіб для видалення заліза — це продукт, який використовується, коли кузов має тьмяний колір і шорсткий на дотик, або коли на колесах після миття з’явилися непривабливі або темні плями. При наявності сильних забруднень продукт можна використовувати в чистому вигляді , для підтримуючої дії рекомендується використовувати Iron Remover, розведений 1:1.




Завжди вважав материнську компанію Mafra найконкуретнішою ( ціна-якість )на нашому ринку автодетейлінгу. І аматорська лінійка Maniac Line тому підвердження! Користуюсь майже всією продукцією мафри і от дійшла черга до маньячного айрона). Якість, за таку ціну, рівня гелевого Labokosmetica (sidero) однозначно жирний плюс!!! В кошик ще: Обʼєм, швидка та дієва реакція( є айрони які реагують без провокаторів, скільки льєш і все завжди буде фіолетове, але є і навпаки). Дозволяє делікатну обробку кузова ( немає негативних наслідків на хромі, робочому лаці, сплавах складних металів, це ящо десь провтикали, і він починає підсихати, плюс потрібно пам’ятати що відкриті сколи чистого металу айрони на очах пришвидшують корозію і чим вони дешевше тим агресивніше). Рідка формула-зручно! Літрова пляшка одразу з якісним та зручним тригером від Epoka- приємно! До того цей айрон бадяжиться 1:1 якщо для профілактики, теж супер! Ну і якщо ви теж маньяк))) і полюбляєте заздрісні погляди на самомийці))) то тут дизайн просто оторва!!! Тепер про мінуси…. Тут все без змін)))) нажаль…. Чекав якщо чесно, що може більше дольють віддушок, але ні, сморід в закритому приміщенні капітальний, на подвірї все норм ( але потрібно розуміти є і ті що на подвірї в протигазі наносити треба ))) і вже до мінусів, напевно, можно віднести вартість… трохи вже кусається в наш час, до підняття вартості конкурентів цінового сигменту у манька я і не зустрів! І з цього приводу хочу подякувати хлопцям з Master Car за гнучкий сервіс, що пішли на зустріч ( я не бонусник і купляв тут якщо що, перший раз) і при індиксуванні цін відпустили мені його за старою ціною. Далеко не кожен магазин детейліну у нас настільки кліентооріентовний ( хотів би сказати – були випадки… але кожен другий магаз чудить якусь х… ) Однозначно додаю у закладки мастер кар і рекомендую як продукт так і магазин, не пожалкуєте!!! І Любіть свої авто…. Чао!